biuro@ogrodyzamaro.pl

Otwórz menu

Cennik i warunki współpracy

Jasne zasady – bez zobowiązań i ukrytych kosztów

Etapy powstawania Twojego ogrodu:


Ile kosztuje projekt ogrodu?

Cena projektu uzależniona jest przede wszystkim od wielkości i ukształtowania terenu. Im większa jest powierzchnia tym cena za zaprojektowanie metra kwadratowego działki jest niższa. Podane ceny są cenami netto i należy do nich doliczyć podatek vat. Ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w myśl prawa handlowego. Dla dodatkowych elementów nie ujętych w tabelach cena zawsze ustalana jest indywidualnie.

Ostateczną wycenę klient zawsze dostaje po ustaleniu zakresu opracowania.

Projekt podstawowy zawiera :

Projekty dodatkoweCena usługi
Projekt automatycznego systemu nawadniania

 

Od 500 zł (przy realizacji przez naszą firmę
kwota jest rozliczana w materiałach użytych do systemu nawadniania)
Projekt układu nawierzchni

 

Do 250 m2 – 1500 zł

Powyżej 250 m2 – 1500 zł + 2 zł za każdy dodatkowy m2

Projekt ogrodzeniaOd 800 zł
Projekt oświetleniaOd  600 zł
Projekt elementu małej architekturyOd  1200 zł

 

Ile kosztuje wykonanie ogrodu?

To pytanie zadaje sobie chyba każdy właściciel nowo wybudowanego domu. Najczęściej o ogrodzie zaczynasz myśleć dopiero wtedy, gdy emocje związane z nowym domem opadną. Z czasem zaczynasz jednak dostrzegać księżycowy krajobraz za oknem i dyskomfort związany z wszechotaczającym bałaganem zaczyna Cię coraz bardziej irytować.

Koszt wykonania ogrodu, tak samo jak i wybudowania domu zależy od wielu czynników. Ceny wynikają przede wszystkim z powierzchni, stopnia skomplikowania prac, zastosowanych materiałów oraz użytych technologii. Zakres prac jest zawsze określany i przeliczany indywidualnie.  Średni koszt budowy ogrodu wynosi od 70-150 zł/m2, a może być i więcej – wszystko zależy od Twojej fantazji.

Etapy budowy ogrodu i przykładowy koszt realizacji

 

Na podstawie ww. przykładów możesz wstępnie określić ile będzie kosztować Twój ogród. Czy jest to kwota duża czy mała i jak ma się koszt wykonania ogrodu do całej inwestycji jaką jest budowa domu? Na to pytanie tylko Ty możesz sobie odpowiedzieć.

Ciężko dzisiaj zbudować i wyposażyć dom za mniej niż 500-600 tyś zł i nie jest to wygórowana cena.  Ogród przy tym ma dużo większą powierzchnię, a w nim tak samo trzeba założyć sieci, zbudować strukturę i dobrać materiały.

Musisz pamiętać, że „ogród to też dom” – to zewnętrzne uzupełnienie budynku. To nie tylko jego tło, lecz także miejsce w którym przez co najmniej kilka miesięcy w roku przebywamy, wypoczywamy, pracujemy czy przyjmujemy gości.

Zamknij menu